MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRMENİN EN PRATİK YOLU ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

Özellikle yakıt fiyatlarının değişkenliği sebebiyle, filo yöneticileri için oldukça kritik bir önem taşıyor. Çünkü giderlerin en büyük bölümünü yakıt maliyetleri oluşturuyor.

Araç takip sistemleri ise ne kadar yakıt harcadığınız bilgisinin yanında, hangi amaçla ve ne şekilde bir kullanım sonucu bu miktarın harcandığına dair detaylı bilgiler veriyor. Böylece günü kurtarmak yerine, araçtan ya da sürücüden kaynaklı durumların tespit edilerek, gelecekte de benzeri problemlerin yaşanmasının önüne geçiyor.

Hangi sektörde olursanız olun, araç takip sistemi size ortalama 6-9 ay içerisinde hem maddi hem de manevi anlamda net bir geri dönüş sağlıyor. Yalnızca aracın takibi değil, filo yöneticileri ile sürücüler arasında da anlık ve net bir iletişim sağlayan bu sistem ya da cihazlar, sürücülerin seçilen rotada ilerleyip ilerlemediği, araç kullanımının uygunluğu, aracın yaptığı maksimum hız ve toplam km miktarı gibi bilgiler üzerinden, filo yöneticisine sürücüsüyle ilgili toplam bir rapor sunmuş oluyor. Üstelik bu bilgiler anlık olarak alınabildiğinden hem güvenliği hem de performansı artırmaya yönelik çalışmalar da mümkün hale geliyor.

Gidilecek rotaların önceden hesaplanması, aracın kullanım durumuna göre bakımlarının planlanması gibi seçenekler de yine maliyetinizi büyük oranda düşürebilecek güce sahip.

Contact us

Ürünlerimiz ve yazılımımız hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçin